Menu

Kategorie

Kolekcja Tarento

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tarento

Kolekcja Tarento to płytki ścienne imitujące beton o matowym wykończeniu i lekkim cieniowaniem. Kolekcja utrzymana w stylu rustykalnym bardzo piękna utrzymana w stonowanych, naturalnych barwach szarości, beżu i bieli z lekkim cieniowaniem. Kafle Tarento produkowane na białym podkładzie o wymiarze 30x90 cm o rektyfikowanych krawędziach. Te hiszpańskie płytki znalazły miejsce w wielu projektach najlepszych projektantów wnętrz, są to płytki które możemy wykorzystać we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych jak i industrial. Wyglądają bardzo naturalnie ożywiają każde wnętrze, a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Tarento są to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeniach mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne czy jako płytki do salonu, jak i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij