Menu

Kategorie

Kolekcja Treverkmade

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Treverkmade

Kolekcja gresu Treverkmade jest dostępna w formacie 15x90 cm – to absolutna nowość, efekt drewna, jest zgodny z najnowszymi tendencjami przywracania do użytku małych formatów płytek ceramicznych. Estetyka Treverkmade inspiruje się starymi deskami z beczek, których używano do przechowywania płynów. Efekt finalny to ciepły materiał o cieniowaniu graficznym i kolorystycznym. Kolekcja o ponadczasowym wzornictwie z możliwością zastosowania na ścianach zarówno w nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy Industrial. Cała kolekcja jest dostępna w kolorach Treverkmade Cream, Treverkmade Caramel, Treverkmade Cognac i Treverkmade Fume.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płtki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij