Menu

Kategorie

Kolekcja Alhambra

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Alhambra

Kolekcja Alhambra to seria białych płytek gresowych w delikatne desenie, nawiązujące do orientalnej sztukaterii która jest symbolem Alhambry. Są to hiszpańskie płytki z oferty fabryki Keros, produkowane w formacie 25x25 o matowej powierzchni. Bardzo eleganckie stonowane płytki patchworkowe, które mogą być głównym atutem aranżacji każdego wnętrza. Alhambra 25x25 to płytki gresowe o bardzo szerokim zastosowaniu, idealnie sprawdzą się jako płytki podłogowe, płytki ścienne jak i płytki tarasowe czy płytki balkonowe. Są to płytki mrozoodporne, o klasie ścieralności PEI4.  Płytki te to ciekawa propozycja do aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, kuchni, łazienek, sallonów oraz hoteli, restauracji, kawiarni itp.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki kuchenne, płytki łązienkowe, płytki do salonu, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki tarasowe, płytki na balkon, płytki elewacyjne.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij