Menu

Kategorie

Kolekcja Essence

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Essence

Kolekcja Essence to płytki ceramiczne o wyglądzie drewna o znacznie lepszych właściwościach niż oryginalne drewno, o szlachetnym i ponadczasowym wzornictwie inspirowanym dębem. Produkowany jest w czterech neutralnych i ciepłych kolorach. Elegancki i spokojny parkiet ceramiczny dostępny w trzech różnych formatach: 15,3x90 cm, 19,5x121,5 cm i 25x150 cm. Formaty 15,3x90 cm i 19,5x121,5 cm są dostępne w czterech różnych kolorach: migdałowym, klonowym, orzechowym i ciemnoszarym, z których wszystkie są rektyfikowane. Z kolei nowy format 25x150 jest dostępny w dwóch kolorach: migdałowym i ciemnoszarym. Różnorodność wzorów (60 w mniejszych formatach i 36 w większym formacie) sprawia, że ​​Essence to idealna kolekcja do pomieszczeń każdej wielkości, nadając im ciepła i naturalności przy jednoczesnym zachowaniu ich elegancji. Kolekcja, która zawsze będzie aktualna i nie straci z czasem swojej aktualności, czyli Essence oferuje płytki ceramiczne o wyglądzie drewna, które pozostaną ponadczasowe i aktualne pomimo zmian w efemerycznych i niespójnych stylach innych trendów .

Zastosowanie; płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do salonu, płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki na balkon, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki na kominek, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki na werandę, płytki do altany.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij