Menu

Kategorie

Kolekcja Bancal

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Bancal

Kolekcja Bancal to seria płytek ściennych imitujących naturalny kamień. Jeżeli chcesz poczuć piękno natury i przyrody w połączeniu z tradycja we wnętrzu w którym mieszkasz, propozycja płytek z tej kolekcji jest właśnie dla ciebie. Płytki gresowe kamieniopodobne o bardzo naturalnej kolorystyce i powierzchni która daje nam odczucie nierówności naturalnego kamienia. Są to płytki mrozoodporne które z powodzeniem możemy ułożyć jako płytki elewacyjne, co da nam bardzo ciekawy efekt wizualny. Kolorystyka elewacji jest utrzymana w naturalnych ciepłych kolorach, charakterystycznych dla kamienia wapienneg i piaskowca. Płytki dostępne są w formacie 32x48. Dodatkowym atutem płytek jest ich kształt, jest on nieregularny, jednocześnie należy zauważyć że płytki po połączeniu idealnie do siebie pasują  i tworzą spójną całość. Daje to wizualnie również dużo bardziej naturalny efekt niż płytki imitujące kamień w kształcie kwadratu czy prostokąta.

 Do mieszkań możemy zamówić  płytki ścienne z tej kolekcji na czerwonym podkładzie w formacie 34x50, jest to propozycja płytek imitujących kamień do pomieszczeń mieszkalnych, hoteli.

Zapraszamy do zapoznania się z oferta płytek w naszym sklepie www.apelazienki.pl

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij