Menu

Kategorie

Kolekcja Esla

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Esla

Kolekcja Esla charakteryzuje się produktami, które gwarantują bezpieczeństwo w wilgotnych wnętrzach i na zewnątrz dzięki antypoślizgowej nawierzchni, z nowymi możliwościami projektowania w kamieniu i miękkiej w dotyku powierzchni. Elegancja i szlachetność kamienia są bohaterami tej kolekcji, która rozwija się w różnych formatach, tworząc przestrzenie bez ograniczeń. Płytki gresowe Esla to hiszpańskie produkt o ciekawym wzornictwie w sześciu rozmiarach i formach gwarantuje to bardzo ciekawy, niepowtarzalny efekt końcowy. Kafle gresowe Modular Esla to mix formatów 44x66 cm, 44x44 cm, 22x44cm i 22x22cm. Dodatkowo w ofercie są jeszcze modele Cobblestone, Stonework i Flagstone również w rozmiarze 44x66cm o podzielonej powierzchni jak gdyby murowano ścianę kamienną. Gresowy podkład tych kafli daje nam produkt o uniwersalnym zastosowaniu, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne jak i podłogowe.  Są to kafle mrozoodporne, tak więc można je wykorzystać również na tarasie czy balkonie. Jeżeli chcemy uzyskać nowoczesny wygład możemy je uzupełnić elementami z drewna lub drewnopodobnymi, mozaika lub metalizowane powierzchnie są rownież materiały z nowoczesnych kolekcji.

Zastosowanie; płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na elewację, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij