Menu

Kategorie

Kolekcja Colorado

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Colorado

Colorado to kolekcja płytek imitujących kamień a raczej lastryko o matowym wykończeniu. Spokojna i delikatna stylistyka płytki pozwala na wykorzystanie jej do aranżacji wnętrz zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Jest to płytka gresowa, dzięki swoim właściwościom i mrozoodporności może być wykorzystana również jako płytka tarasowa, czy na elewację. Colorado dostępne jest w formatach 30x60cm, 60x60cm i 60x120cm, gresy te mają rektyfikowane krawędzie co dodatkowo podnosi ich walory estetyczne. Płytki te oferowane są w dwóch kolorach bieli, beżu i szarym. 

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do biura, płytki do holu, płytki do salonu, płytki na zewnątrz. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij