Menu

Kategorie

Kolekcja Catania

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Catania

Spokój i naturalność reprezentowane w kolekcji Catania, dzięki przyjemnej fakturze i reliefom serii, która zawsze będzie trendem w aranżacji wnętrz. Jego trzy kolory zapewniają osobowość i ciepło, a dekoracyjny relief sprawia wrażenie wyróżnienia w otoczeniu, w którym jest używany. Kolekcja dostępna w wymiarze 31,5x100 cm o rektyfikowanych krawędziach. Kolekcja Catania to płytki o matowym wykończeniu oferowana jest w trzech wersjach powierzchni gładkiej, trójwymiarowej i wzorzystej. Dwa zaprojektowane decor cechują się powierzchnią trójwymiarowo-geometryczną Catania Pad lub wzorzystą Decorado Catania. Bardzo kreatywnym i estetycznym modelem jest Catania Decorado w stylu collage tzn. na powierzchni umieszczono mix wzorów geometrycznych, kwiatów i liści. Kafle te łączą w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Ze względu na swoje cechy kolekcja Catania może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience czy kuchni. Dostępne modele całej kolekcji to: Catania Blanco, Catania Perla, Catania Beige,Catania Blanco Pad, Catania Perla Pad, Catania Beige Pad, Catania Decorado Perla i Catania Decorado Beige.

 Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij