Menu

Kategorie

Kolekcja Slow

Ilość: 53

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 53

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Slow

Slow to kolekcja czerpiąca inspirację z tradycyjnej terakoty. To połączenie tradycji ze współczesnością, która ma przypominać ręcznie ubijaną glinę, celowo mającą nieregularną powierzchnię, pełną drobnych niedoskonałości. Jej cechą charakterystyczną jest „miękka” i przyjemna estetyka, każdy element pełen jest detali i osobliwego charakteru: a to jest zasługą technologii 3D Ink, dzięki której uzyskuje się mocno przypominające materiał źródłowy rezultaty, które na każdym pojedynczym elemencie wyglądają inaczej. Płytki Slow produkowane są na gresowym podkładzie dostępne w szerokiej gamie rozmiarach 60x120cm, 120x120cm, 75x150cm, 60x60cm i 75x75 cm. Całość posiada matową powierzchnie antypoślizgową R9 i R11, dodatkowo kafle Slow posiadają rektyfikowane krawędzie. Kolorystyka serii Slow utrzymana jest w barwach ziemnych od beżu poprzez brąz po ceglasty: Sabbia, Argilla, Cotto, Calce, Pomice i Coccio.

Zastosowanie; płytki gresowe, płytki na podłogę, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na elewację, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij