Menu

Kategorie

Kolekcja Botanic

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Botanic

Płytki Botanic to hiszpańskie kafle gresowe o rustykalnej stylistyce i matowym wykończeniu. Są to płytki gresowe w kolorze białym z mocnym efektem użytkowania, co objawia się m.in. brakiem koloru, zadrapaniami, przebarwieniami itp.. Uzupełnieniem kolekcji są płytki Botanic Octo w kształcie ośmiokątna, której każdy róg jest ścięty, do ułożenie jednolitej powierzchni należy uzupełnić rogi płytką z tej kolekcji Taco Botanic o wymiarze 5x5 cm. Płytki Taco Botanic natomiast są w kolorach czerwieni, zieleni i szarym a w dodatku posiadają wzór części liścia. Piękna klasyczna kolorystyka i wzornictwo czyni je bardzo ponadczasowymi i uniwersalnymi. Do płytek bazowych Botanic z tej kolekcji w swobodny sposób można dobierać kostki narożne, które w idealny sposób się nie tylko uzupełniają ale podkreślają styl i efekt ułożenia płytek. Takie wzornictwo nadaje każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter i stwarza ciepłą, atmosferę. Są to płytki gresowe mrozoodporne o klasie ścieralności PEI 4. Ze względu na swoje cechy i wzornictwo kafle te idealnie sprawują się jako płytki łazienkowe, kuchenne i jako element aranżacji np. w salonie, w obiektach mieszkalnych jak i publicznych typu hotel, restauracja czy kawiarnia. Płytki Botanic pięknie komponują się w połączeniu z drewnem nadając pomieszczeniu rustykalny styl.

Zastosowanie: płytka podłogowa, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij