Menu

Kategorie

Kolekcja Vermont Bal

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Vermont Bal

Płytki Vermont to propozycja płytek drewnopodobna o matowym wykończeniu. Jest to niezwykła kolekcja płytek imitujących drewno dostępna w kształcie deski w formacie 26x120cm,  20x120cm oraz płytki ścienne Vermont Bamboo i Vermont Stripes których powierzchnie zdobycia wzór z cienkich listewek o wymiarze 30x90cm lub 260x120cm. Kafle imitujące deskę o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te hiszpańskie płytki proponowane są jako płytki ścienne lub podłogowe, produkowane na podkładzie gresowym posiadają klasę ścieralności III i IV, antypoślizgową powierzchnię R10 i rektyfikowane krawędzie. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Vermont powodują że płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz. Dostępne kolory to Vermont Walnut, Vermont Maple, Vermont Cedar i Vermont Earth.

Zastosowanie:płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij