Menu

Kategorie

Kolekcja Bayona

Ilość: 32

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 32

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Bayona

Kolekcja Bayona hiszpańskiego pochodzenia składa się z czterech bazowych kolorów Ivory, Silver, Grey i Moka. Płytki imitują marmur lub kamień naturalny i posiadają dekoracyjne użylenie co podkreśla naturalny wygląd. Kolekcji Bayona to synonim elegancji dający efekt wyszukanego wnętrza. Są to klasyczne i eleganckie płytki gresowe i ścienne imitujące naturalny kamień czy marmur dostępne w szerokiej gamie formatów począwszy od rozmiaru 30x60, 30x90, 60x60 , 60x120, 120x120 skończywszy na 240x120. Bayona to hiszpańskie płytki o uniwersalnym zastosowaniu, można je układać jako płytki podłogowe jak i płytki ścienne w przypadku płytek na gresowym podkładzie. Ciekawa propozycją są w tym przypadku płytki wielkoformatowe 120x120 o grubości 10 mm czy 240x120 o grubościach 6 mm, które nadadzą każdemu pomieszczeniu wyjątkowej elegancji i niepowtarzalnego efektu. Płytki ścienne z kolekcji Bayona produkowane są na białym podkładzie, do gładkiej glazury bazowej producent zaproponował trzy różne dekoracje o strukturalnej i trójwymiarowej powierzchni, Bayona Cells i Bayona Drip 30x90 to płytki o trójwymiarowej powierzchni, natomiast dekoracja Bayona Strass 30x60 to płytka z efektem lekkiej fali na powierzchni. Płytki z tej kolekcji maja błyszczącą lub matową gładką powierzchnię i rektyfikowane krawędzie. Seria tych płytek to przykład produktów które można wykorzystać zarówno we wnętrzach mieszkalnych, np. jako płytki łazienkowe, w salonie, jako płytki do kuchni, czy kafle do holu, oraz we wnętrzach publicznych typu hotele, restauracje, biura, sale konferencyjne.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij