Menu

Kategorie

Kolekcja Progetto 1962

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Progetto 1962

Progetto 1962 to porcelanowe powierzchnie gresowe inspirowane nowo odkrytymi wzorami i schematami kolorystycznymi z lat sześćdziesiątych, kiedy powstał producent. Bogate, odważne kolory, które kontrastują i przyciągają jednocześnie. W skład kolekcji ceramicznej wchodzą: Brick 7,5x40cm w ośmiu kolorach: Topazio, Ciliegia, Canapa, Visone, Terre, Talco, Acqua i Lavagna. Kolor Brick in Topazio to interpretacja koloru morza, od średniego błękitu do bardzo ciemnej zieleni. Kolor Ciliegia ma różowe odcienie. Intensywność koloru gresu porcelanowego Brick zmienia się w zależności od padania światła. Kolekcję uzupełnia pięć kolorowych płytek 20x20cm oraz Origini, płytka ceramiczna z kolorowymi wiórkami o różnej wielkości ziarna.

 Zastosowanie płytek z tej kolekcji: do kuchni, do przedpokoju, do salonu, płytki łazienkowe, płytki na taras, płytki na balkon, w sklepach, lokalach usługowych i budynkach użyteczności publicznej.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij