Menu

Kategorie

Kolekcja Westbury/Nantes/Brigton/Galway/Izmir

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Westbury/Nantes/Brigton/Galway/Izmir

Kolekcje te stanowią idealne połączenie stylu rustykalnego i współczesnego, tworząc środowiska odzwierciedlające charakterystyczny i awangardowy styl. Odkrywając nowe granice w świecie rzemieślniczych płytek hydraulicznych, Realonda prezentuje swoje nowe kolekcje płytek porcelanowych w formacie 33x33 cm, oddając esencję postarzanego cementu i witalność ręcznie robionych płytek gresowych. Miękka struktura bazowa Brighton Base służy jako płótno do harmonijnej integracji z unikalnymi wzorami, takimi jak Galway Sage, Izmir Olive, Westbury Grey i Nantes Blue. Kolekcje te stanowią idealne połączenie stylu rustykalnego i współczesnego, tworząc środowiska odzwierciedlające charakterystyczny i awangardowy styl. Płytki gresowe są mrozoodporne o satynowej powierzchni i przeznaczone do stosowania na podłodze czy ścianie we wnętrzach mieszkalnych jako płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salon jak i w obiektach użyteczności publicznej, typu kawiarnie, restauracje, hotele czy powierzchnie biurowe. 

Zastosowanie - płytki gresowe - płytki podłogowe i płytki ścienne: płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do salonu, płytki do altanki, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij