Menu

Kategorie

Kolekcja Amazonia

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Amazonia

Ceramiczna deska tarasowa Amazonia pod względem estetycznym przekracza oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W czterech prawdziwie naturalnych odcieniach sosna, teak, dębu i orzecha. Układanie drewna na zewnątrz jeszcze nigdy nie było tak łatwe, dzięki prostej instalacji bez zacisków. Amazonia to hiszpańskie płytki drewnopodobne imitujące naturalne deski z oferty Ape Łazienki. Kafle te mają uniwersalny charakter i mogą być wykorzystane jako płytki ścienne lub podłogowe do stosowania wewnątrz lub na zewnątrz produkowane z gresu. Wyjątkowe jest matowe wykończenie, które reflektuje dodatkowo światło nadające ciepło, harmonię i bliskości natury. W połączeniu z klasycznymi płytkami są one idealnym produktem np. do łazienki, kuchni, salonu czy przedpokoju. Jest bezobsługowy, odporny na warunki atmosferyczne i posiada optymalne właściwości antypoślizgowe (R12), zapobiegające ślizganiu się w basenach. Kolekcja Amazonia dostępna jest w formatach 40,8×66,2 cm, 20,2×66,2cm i 13,4×66,2cm. Dostępne kolory to Amazonia Pino, Amazonia Roble, Amazonia Natural, Amazonia Nogal i Amazonia Teka.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij