Menu

Kategorie

Kolekcja Hexa Al Andalus

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Hexa Al Andalus

Kolekcja Hexa Al Andalus to seria wzorzystych hiszpańskich płytek produkowanych na podkładzie gresowym. Hexa Al Andalus Mix to seria bardzo pięknych, nowoczesnych a jednoczenie uniwersalnych płytek w stylu Patchwork. Powierzchnia niedość że składa się z różnorodnych wzorów geometrycznych to na płytce znajdują się jeszcze podzielone pole o różnej kolorystyce. Projektani nanieśli tę wyjątkowy wzór na płytki gresowe heksagonalne o wymiarze 23x27cm. Hexa Al Andalus możemy wykorzystać jako element aranżacji we wnętrzach mieszkalnych w stylu nowoczesnym, rustykalnym, retro czy minimalistycznym. Są to płytki o uniwersalnym zastosowaniu, które stosowane są jako płytki ścienne i płytki podłogowe w zależności od podkładu na którym zostały wykonane. Pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, szkłem i metalem. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki o przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij