Menu

Kategorie

Kolekcja RE-USE

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja RE-USE

Kolekcja RE-USE to jak sama nazwa wskazuje ponownie wykorzystane, jest to trend wszech czasu. Płytki ścienne o fakturze papieru makulaturowego z kolorowymi wstawkami na miękkim reliefie z włókien syntetycznych. RE-USE o wymiarze 40x120 cm to kreacja z własnym charakterem i unikalnym designem, z zabawnymi kolorowymi wkładkami, które naśladują papier z recyklingu i sprawiają, że idealnie pasuje do każdego stylu. Dostępny w trzech odcieniach, białym, szarym i naturalnym, osiąga idealną równowagę, aby dodać koloru do Twojego domu. Mobius to opcja dekoracyjna w samej kolekcji, element, który nada ścianie wrażenie ruchu, szczycąc się falistym wzorem w wysokich i niskich płaskorzeźbach, które odsłaniają fakturę. Są to klasyczne płytki które cieszą się stosowaniem w kuchni, łazience, przy barze i kafejce a nawet w pomieszczeniach publicznych jak restauracje i hotele. Klasyczne kafle pasują do każdego stylu i wyposażenie, możemy je kombinować z drewnem, metalem i szkłem. Dostępne modele w Ape Łazienki: RE-USE White, RE-USE Grey, RE-USE Natural, Mobius White, Mobius Grey, Mobius Natural, Gary White, Gary Grey i Gary Natural.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij