Menu

Kategorie

Kolekcja Alma

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Alma

Kolekcja z gresu porcelanowego Alma w pięciu ciepłych kolorach Natural, Beige, Miele, Rovere i Marrone w formacie 20x120 na powierzchni w wersjach Naturale i Grip. Sęki o różnych rozmiarach połączono z grafiką bogatą w intensywne niuanse, która zainspirowana jest naturalnym dębem, dzięki czemu powstaje podłoga idealnie pasująca do pomieszczeń o różnych stylach eleganckim, rustykalnym lub klasycznym. Jest to kolekcja ceramiki, która rozwija koncepcję autentyczności i otwiera nowe horyzonty konceptualne. Oferowana z wykończeniem powierzchni antypoślizgowej R11 i R9 gwarantuje nam bezpiecznie poruszanie na tych płytkach gresowych nie tylko wewnątrz ale również na tarasie czy balkonie. 

Zastosowanie płytek gresowych: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu, płytki na balkon, płytki na taras. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij