Menu

Kategorie

Cisa włoskie gresy

Grupa Richetti to jedna z największych grup produkujących płytki we Włoszech. Do tej grupy należy marka Cisa Ceramiche. W ofercie Cisa Caramiche znajdują się płytki wszelkiego rodzaju: ścienne, podłogowe, kuchenne, łazienkowe, tarasowe czy elewacyjne. Cisa włoskie gresy w ofercie sklepu ApeLazienki.pl to przede wszystkim płytki łazienkowe ścienne i podłogowe - gresowe. Płytki Cisa włoskie gresy to najczęściej płytki panelopodobne, imitujące drewno, betonopodobne czy imitujące marmur.
Płytki Cisa włoskie gresy to najwyższa jakość doznań estetycznych a także jakości i parametrów technicznych. Firma ApeŁazienki jest dystrybutorem płytek firmy Cisa Ceramiche i posiada bogaty asortyment tych włoskich płytek. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Cisa włoskie gresy

Aby zobaczyć produkty kliknij TUTAJ
Aby zobaczyć szerszy opis firmy kliknij TUTAJ

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij