Menu

Kategorie

Kolekcja Nautic

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Nautic

Tradycyjna płytka hydrauliczna z Nautic nabiera nowego wymiaru. Przedstawiamy współczesną reinterpretację tego dekoracyjnego zasobu opartą na ciągłej modułowej konstrukcji, która poprzez powtarzanie elementu pozwala na konfigurowanie nieskończonych powierzchni. Dzięki monochromatycznemu wzornictwu, które odtwarza przeplatane geometrie inspirowane morskimi węzłami zwykle używanymi do łączenia linii cumowniczych, Nautic nadaje przestrzeniom trzeźwy, niepowtarzalny i racjonalistyczny charakter, dając w efekcie estetykę pełną osobowości, którą możemy uwydatnić łącząc z innymi wykończeniami, takich jak kamień, cement czy drewno. Ta nowa kolekcja, odpowiednia do pokrycia wszystkich rodzajów powierzchni wewnętrznych, dołącza do naszej pełnej gamy hydraulicznych płytek gresowych w formatach 33,15×33,15 cm oraz w odcieniach Black (białe i szare linie na czarnym tle) oraz Blue (białe i szare linie na ciemnoniebieskim tle).


Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki na taras czy balkon. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij