Menu

Kategorie

Kolekcja Boreal

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Boreal

Boreal to seria płytek imitujące naturalny kamień z efektem postarzenia w nowoczesnym formacie heksagonalnym. Inspiracją do stworzenia tej kolekcji był naturalny kamień, jego gładkość, twardość i wytrzymałość jaką dała mu natura. Są to płytki produkowane na gresowym podkładzie o wysokich parametrach technicznych i dużej wytrzymałości. Gres Boreal oferowany jest w czterech stonowanych naturalnych barwach ziemi, są to kolor jasno szary, bały, kremowy i antracyt. Dodatkowo zaprojektowano płytki dekoracyjne Boreal Hexa Geo Mix które cechują się podzieloną powierzchnią o różnokolorowym wypełnieniem natomiast Boreal Hidra to płytki z wzorem geometrycznym. Płytki te mają matową powierzchnie o niejednolitej cieniowanej strukturze kolorystycznej. Płytki gresowe Boreal mają bardzo uniwersalne zastosowanie, są to płytki ścienne, płytki podłogowe, ale również można je wykorzystać jako płytki elewacyjne, płytki na taras czy płytki na balkon. Heksagony z tej kolekcji produkowane są w wymiarze 23x27cm. Pod względem parametrów użytkowych należy zwrócić uwagę na fakt że są one mrozoodporne i posiadają klasę ścieralności PEI IV. Jest to ciekawa propozycja płytek imitujących naturalny kamień i jego strukturę o ponadczasowym wzornictwie które możemy wykorzystać zarówno w obiektach mieszkalnych jak i w obiektach użyteczności publicznej. Można je łączyć z innymi materiałami np z naturalnym drewnem, tworząc nietuzinkowe aranżacje w różnych stylach. W ofercie producenta są następujące płytki z tej kolekcji: Boreal Hexa Gris, Boreal Hexa  Blanco, Boreal Hexa Antracita, Boreal Hexa Arena, Boreal Hexa Geo Mix i Boreal Hexa Hidra.

Zastosowanie- płytki gresowe: płytka ścienna, płytki na podłogę, płytka kuchenna, płytka łazienkowa, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki na balkon, płytki do altany, płytki na kominek. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij