Menu

Kategorie

Kolekcja Cartuja/Cordoba/Granada

Ilość: 27

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 27

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Cartuja/Cordoba/Granada

Kolekcja Cartuja/Cordoba/Granada z hiszpańskiej fabryki Ribesalbes to płytki wzorzyste na czerwonym podkładzie. Płytka posiada na białym tle wzór można powiedzieć orientalny w kolorach niebieskim i dodatkami w zieleni. Wzór jest drobnym i delikatny ale bardzo dekoracyjny i stanowi ciekawy element aranżacji szczególnie w korytarzu, holu lub miejscach intensywnego użytkowania pomoże utrzymać ściany w czystości układając płytki w stylu lamperii. W skład wchodzą wzorzysta płytka Granada 20x20, Granada Cenefa 15x20cm, Cenefa Cartuja 15×20cm, Cordoba Cenefa  15x20cm, Cordoba 20x30 cm, niebieska płytka  Liso Azul Valencia 15×20cm, listwy wykończeniowe ozdobione Moldura Azul Valencia 5×20cm, Moldura Barroca Azul Valencia 5×20cm i Listelo Cordon Azul Valencia 3×20 cm jak i listwy gładkie Moldura Plana Azul Valencia 5×20cm i Listelo Plano Azul Valencia 3×20cm. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do holu, płytki do biura. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij