Menu

Kategorie

Kolekcja Argillae

Ilość: 66

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 66

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 Następna Ostatnia

Kolekcja Argillae

Bez względu na to, jak bardzo ta technika ewoluuje, czasami trzeba spojrzeć wstecz, rozpoznać w początkach to, co kiedyś czyniło płytkę ceramiczną wyjątkową. Argillae to pieśń miłosna, która ma znaczenie w najczystszej postaci: glina. Jego powierzchnia i tekstura są wynikiem dialogu ręki rzemieślnika z ziemią, powierzchnią niedoskonałego piękna wydobywającą z gliny swoje kolory, pełną pasji i poezji. Z drugiej strony to charakterystyczne czerwonawe pigmenty, ciepła paleta barw, pełna pasji. Chodzi o odtworzenie emocjonalnego wpływu ręcznie wykonanego materiału, ale z precyzją, jaką zapewnia technologia cyfrowa. Argillae jest pomyślana jako narzędzie dekoracyjne, materiał pełen niuansów o szerokiej gamie odcieni ziemi i neutralnych, z niezliczonymi formatami, elementami specjalnymi i akcesoriami dekoracyjnymi. Formaty dostępne dla tego gresu to 120x120cm, 60x120cm, 60x60cm, 30x60cm, 30x30cm i 7x28cm. Są to płytki o nowoczesnym charakterze, jednocześnie mają uniwersalne zastosowanie w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej i podłogowe do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy. Dostępne Modele to Argillae Neve, Argillae Gobi, Argillae Coraz, Argillae Terra, Argillae Fumo, Argillae Nocta, Nisus Neve, Nisus Gobi, Nisus Coraz, Nisus Terra, Nisus Fumo, Nisus Nocta, Coccio Mix, Coccio Gobi, Coccio Coral, Coccio Terra, Murus Nocta, Murus Nix i Murus Terra.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij