Menu

Kategorie

Kolekcja Grunge Ape

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Grunge Ape

Grunge to nowa kolekcja płytek ściennych produkowana na białym podkładzie i metalizowanym błyszczącym wykończeniu. Charakterystyczne dla tej kolekcji są oferowane formaty z jednej strony klasyczna cegiełka Grunge z drugie zaostrzone boki na kaflach Picket Grunge. Oba modele posiadają własne formaty 7,5x30 cm i 4,3X24,3 cm o pięciu klasycznych kolorach bieli, szarości, niebieskim i zielonym. Produkowana jest na białym podkładzie i przeznaczona do wewnątrz na ściany. Płytki Grunge pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. W naszym sklepie Ape Łazienki oferujemy modele Grunge Iron, Grunge Oxid, Grunge Blue, Grunge Grey, Grunge Aqua, Picket Grunge Iron, Picket Grunge Oxid, Picket Grunge Blue, Picket Grunge Grey i Picket Grunge Aqua. Dodatkowo w ofercie znajdziemy listy wykończeniowe sprzedawane na sztuki Bullnose Grunge o wymiarze 7,5x30cm i Edge Stick Grunge o formacie 1,5x30cm. 

Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki o przedpokoju, płytki do salonu, płytki łazienkowe, płytki do sklepów, lokalach usługowych i budynkach użyteczności publicznej.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij