Menu

Kategorie

Kolekcja Pottery

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Pottery

Kolekcja Pottery to płytka ścienna imitująca cegłę lub klinkier hiszpańskiego pochodzenia produkowane na białym podkładzie z lekko nierówną powierzchnią. Płytki w nowoczesnej odsłonie kolorystycznej posiadają matową powierzchnie. Kolekcja w klasycznych kolorach od bieli przez brąz po szary i czerń. Pottery to model  klasyczny w kształcie cegły o rozmiarze 6x25cm i 7,5×30cm. Dodatkowo dostępne są tzw. wałki czy listy Round 1,2x30cm. Płytki ścienne z tej kolekcji są idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń publicznych, hoteli czy biura. Dostępne kolory to: Pottery Antracite, Pottery Medley, Pottery Azur, Pottery Pale, Pottery Beige, Pottery Snowy, Pottery Brown i Pottery Verdant.

 Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do hotelu, płytki do biura, płytki do restauracji.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij