Menu

Kategorie

Kolekcja Orsay

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Orsay

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Orsay dostępne w ofercie Ape Łazienki to modne matowe płytki w kolorze białym. Kolekcja składa się z dwóch wariantów płytek ściennych o gładkie o jednolitej powierzchni oraz wzorzyste o trójwymiarowej powierzchni. Jako akcent dekoracyjny zaprojektowano modele Anouk Bianco, Mina Bianco i Odette Bianco, wszystkie posiadają trójwymiarowe wzory geometryczne. Kolekcja Orsay dostępna jest w formacie 20x60 cm i posiada matową powierzchnie. Płytki produkowane na białym podkładzie stosujemy wyłącznie na ścianę wewnątrz. Płytki Orsay pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, Lnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Do wyboru cztery wersje kolorystyczne: Orsay Bianco, Anouk Bianco, Mina Bianco i Odette Bianco.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij