Menu

Kategorie

Kolekcja Ural

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Ural

Kolekcja Ural 60x120. Płytka gresowa wielkopowierzchniowa imitująca kamień naturalny.

Kolekcja Ural hiszpańskiego pochodzenia składa się z płytek gresowych imitujących kamień naturalny i posiadają dekoracyjne użylenie co podkreśla naturalny wygląd. Kolekcji Ural to synonim elegancji dający efekt wyszukanego wnętrza. Są to klasyczne i eleganckie płytki gresowe imitujące naturalny kamień dostępne w szerokiej gamie formatów począwszy od rozmiaru 60x60, 30x60 skończywszy na 60x120. Ural to hiszpańskie płytki o uniwersalnym zastosowaniu, można je układać jako płytki podłogowe jak i płytki ścienne w przypadku płytek na gresowym podkładzie. Płytki z tej kolekcji mają matową gładką powierzchnię i rektyfikowane krawędzie. Ponieważ są to płytki gresowe mają powierzchnie antypoślizgową R9 i są mrozoodporne. Seria tych płytek to przykład produktów które można wykorzystać zarówno we wnętrzach mieszkalnych, np. jako płytki łazienkowe, w salonie, jako płytki do kuchni, czy kafle do holu, oraz we wnętrzach publicznych typu hotele, restauracje, biura, sale konferencyjne. Cała Kolekcja jest dostępna w czterech kolorach: Bone i Natural. 

Zastosowanie:płytki gresowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij