Menu

Kategorie

Kolekcja Halo-Pul

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Halo-Pul

Kolekcja Halo-Pul to białe i beżowe płytki imitujące kamień produkowana z gresu. Jest to kolekcja eleganckich ponadczasowych płytek wiernie oddających piękno naturalnego kamienia o błyszczącym wykończaniu zwanym Pulido. Kolekcja składa się z płytek gładkich z użyleniem co podkreśla naturalny wygląd w stylu glamour. Płytki Halo-Pul mają bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne lub podłogowe. Są to płytki dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kafle Halo-Pul pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem. Kolekcje dostępne są w wymiarze 59x119 i 79x79cm.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij