Menu

Kategorie

Kolekcja Quantum

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Quantum

Kolekcja Quantum to płytki imitujące biały włoski marmur o użyleniu w odcieniach brązu produkowana z gresu i na białym podkładzie. Jest to hiszpańska kolekcja o eleganckim ponadczasowym wygładzie i  powierzchni błyszczącej Pulido jaki i matowej Natural. Płytki wiernie oddają piękno naturalnego marmuru czy kamienia, który stał się na powrót hitem w aranżacjach wnętrz. Kolekcja Quantum ma bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne i podłogowe. Szczególnie ciekawe i zdobne są płytki ścienne strukturalne Quantum Strokes Gloss i Quantum Strokes Satin jak i płytki Quantum Flash o efekcie 3D, oba modele w formacie 40x120cm. Kolekcja Quantum to płytki imitujące marmur dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kolekcja pięknie komponuje się z drewnem , nowoczesnym jak i klasycznym wyposażeniem. Kolekcja Quantum oferowana jest w sześciu formatach: 260x120cm, 120x120cm, 60x120cm, 60x60cm i 40x120cm. Kolekcja składa się z płytek Quantum Pulido, Quantum Natural, Quantum Strokes Satin, Quantum Strokes Gloss, Quantum Flash Gloss i Quantum Flash Satin.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij