Menu

Kategorie

Kolekcja Manaos

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Manaos

Kolekcja Manaos to płytka gresowa imitująca naturalny kamień o błyszczącej powierzchni w kolorze szarym z zielonym nalotem. Jest to hiszpańska kolekcja o eleganckim ponadczasowym wygładzie wiernie oddające piękno naturalnego kamienia, który stał się na powrót hitem w aranżacjach wnętrz. Kolekcja Manaos ma bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne i podłogowe. Kolekcja Manaos to płytki imitujące kamień dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kolekcja pięknie komponuje się z drewnem , nowoczesnym jak i klasycznym wyposażeniem. Kolekcja pięknie komponuje się z drewnem , nowoczesnym jak i klasycznym wyposażeniem. Kolekcja Manaos oferowana jest w trzech dużych formatach 260x120cm, 120x120cm i 60x120cm.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij