Menu

Kategorie

Kolekcja Summit

Ilość: 41

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 41

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Summit

Kolekcja Summit z hiszpańskiej fabryki Arcana to płytki na podkładzie gresowym imitująca beton i kamień naturalny. Są to płytki gresowe ścienne i uniwersalne podłogowe - ścienne o matowej powierzchni i wysokimi parametrami technicznymi. Kolekcja Summit składa się z gładkich płytek imitujących kamień czy beton, płytek dekoracyjnych z wzorem geometrycznym 3D gładkim i strukturalnym jak i płytek Mozaiki. Cała kolekcja jest utrzymana w kolorach naturalnych piaskowych, szarych, grafitowych i beżowych. Kolekcja bogata w formy i wymiary od kwadratów poprzez prostokąty do nierównych forma, znajdziemy wymiary 29.3x29.3cm, 33.3x100cm, 59.3x59.3cm, 29.3x59.3cm, 80x80 cm i 44.3x89.3cm. Dostępne płytki w składzie kolekcji Summit: Kekur, Rauk, Rauk Mosaic, Torla Mosaic, Tors, Tors Mosaic, Tepuy, Tepuy Mosaic i Lenar.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytka na balkon, płytka na taras, płytka chodnikowa.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij