Menu

Kategorie

Kolekcja Carrara Ribes

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Carrara Ribes

Kolekcja Carrara składa się z płytek ściennych w kształcie cegiełki w czterech rozmiarach 7,5x15cm, 7,5x30 cm, 15x40cm, 5x30cm jak i dwie listwy wykończeniowe o wymiarze 2.5x30cm i 1.2x30cm. Kafle dostępne są w kolorystyce białej z szarym użyleniem i w wyjątkowy sposób imituje marmur. Dodatkowo kolekcja płytek ściennych zawiera płytki o wykończeniu matowym i połyskowym. Zastosowanie ich jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu np. w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku. Płytki na podkładzie białym mają uniwersalne zastosowanie, mogą być układane w każdym wnętrzu na ścianie.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij