Menu

Kategorie

Kolekcja Mystone Ardesia

Ilość: 22

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 22

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Mystone Ardesia

Gres z kolekcji Mystone Ardesia zainspirowany jest występującą pod tą samą nazwą skałą osadową, która odegrała niezwykle ważną rolę w historii architektury. Sugestywne motywy kolekcji o naturalnym uroku występującej w kolorach Bianco, Cenere i Antracite, dostępnej z wykończeniem typu naturalnego, strukturalnego lub ze strukturą i w licznej gamie formatów, do których zalicza się między innymi formaty 120x120 cm, 60x120 cm, 75x150cm, 75x75 cm, 60x60 cm i 30x60 cm, w przypadku wariantów Bianco i Cenere, charakteryzujące się innowacyjną technologią antypoślizgową StepWise. Idealne połączenie współczesnego designu z parametrami technicznymi: Mystone Ardesia to idealne rozwiązanie w przypadku projektów wewnętrznych i zewnętrznych w sektorze mieszkaniowym i komercyjnym.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij