Menu

Kategorie

Kolekcja Antigue

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Antigue

Kolekcja Antigue to kolekcja płytek gresowych o matowej powierzchni w stylu rustykalnym z efektem postarzenia. Płytki te pokazano w kilu odsłonach, wzbogacone o ciekawe bogato zdobione dekoracje z różnymi wykończeniami. Tworząc kafle gresowe Antigue producent inspirowane antycznym wzornictwem. Są to hiszpańskie płytki gresowe produkowane w formacie 33x33cm, pochodzące z oferty fabryki Realonda, która specjalizuje się w produkcji płytek o bogatym i wyszukiwanym wzornictwie. Na kolekcję składają się płytki w kolorach biało-czarnym. Antigue to seria którą tworzą płytki bazowe Antigue White i Antigue Black, uniwersalne płytki gresowe dekoracyjne Antigue Diagonal,Antigue Provenzl, Antigue Triangle i Antigue Patchwork, które możemy wykorzystać jako płytki ścienne i płytki na podłogę. Płytki gresowe posiadają klasę ścieralności PEI IV i antypoślizgową R10. Kafle Antigue to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie, postarzane utrzymane w stylu vintage które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i  publicznych typu restauracje, kawiarnie.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij