Menu

Kategorie

Kolekcja Stonehenge

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Stonehenge

Kolekcja Stonehenge to płytki imitujące kamień w kolorze białym, brązowym, kremowym i szarym o matowej powierzchni. Kolekcja posiada w ofercie płytki prostokątne i heksagonalne jak i kwadratowe imitujące kamień, dodatkowo kolekcja uzupełniona jest w płytki trójwymiarowe i strukturalne. Ta kolekcja to nowoczesną propozycją dekoracji imitujących kamień, są one świetną alternatywą dla powszechnie znanych i stosowanych płytek ceramicznych, drewnopodobnych czy metalizowanych. Płytka wykonana z gresu dostępne w wymiarach 40x120cm, 33x33cm, 44x44cm i 26.5x51 cm w kształcie heksagonalnym. Stonehenge jest przystosowana do ułożenia wewnątrz i na zewnątrz na ścianie lub podłodze. Wbrew pozorom płytki tego typu są bardzo trwałe odporny na wysokie i niskie temperatury. Jest to wyjątkowy materiał do aranżacji wnętrz awangardowych, nowoczesnych i minimalistycznych. Kolekcja Stonehenge to niewątpliwie propozycja dla każdego kto ceni sobie atuty nowoczesnych minimalistycznych wnętrz. Są wyśmienitym uzupełnieniem pomieszczeń, wprowadzającym poczucie elegancji i stonowanej minimalistycznej estetyki, podkreślając ich surową i nowoczesną formę, jednocześnie nadając im ponadczasowy charakter. W kompozycjach ze szkłem, drewnem lub betonem oddają industrialny charakter wnętrza. Produkty z serii Stonehenge są efektownym elementem wyposażenia wnętrz. Dostępne produkty to: Stonehenge White, Stonehenge Grey, Stonehenge Cream, Stonehenge Moka, Stonehenge Frame Beige, Stonehenge Deco, Stonehenge Frame Ivory, Stonehenge Frame Ash, Stonehenge Chevron Frost, Stonehenge Hex frost, Stonehenge Chevron Earth, Stonehenge Hex Earth.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki na taras czy balkon.  

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij