Menu

Kategorie

Kolekcja Les Bijoux

Ilość: 26

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 26

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Les Bijoux

Kolekcja Les Bijoux to płytki imitujące kamień naturalny o błyszczącej powierzchni i smugach imitująca naturalne użylenie. Jest to  kolekcja z hiszpańskiej fabryki Arcana która specjalizuje się m.in. w produkcji płytek gresowych, polerowanych, mrozodporychy i posiadających rektyfikowane krawędzie. Płytki gresowe oferowane są w trzech formatach 119.3x119.3 cm, 59.3x119.3 cm i 79.3x79.3 cm. Jest to klasyczna kolekcja płytek o ponadczasowym i uniwersalnym designie. Kafle imitujące kamień naturalny z tej kolekcji to płytki, które można wykorzystać w każdym pomieszczeniu mieszkalnym, jak i w obiektach użytkowych, jako płytki łazienkowe, płytki do kuchni, czy płytki do salonu. Dostępne kolory to Saphir, Nagoya Blanco, Navua i Doinyo.

Zastosowanie; płytki gresowe- płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do salonu, płytki na taras, płytki na balkon, płytki do przedpokoju, płytki kuchenne, płytki do holu, płytki do altany.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij