Menu

Kategorie

Kolekcja Nikoi

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Nikoi

Kolekcja Nikoi to płytki imitujące włoski marmur i kamień naturalny produkowana z gresu. Jest to kolekcja hiszpańskiej fabryki Vives o eleganckim ponadczasowym wygładzie. Płytki wiernie oddają piękno naturalnego marmuru, który stał się na powrót hitem dla architektów w aranżacji wnętrz. Kolekcja Nikoi ma bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne i podłogowe. Są to płytki imitujące marmur dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kolekcja pięknie komponuje się z drewnem , nowoczesnym jak i klasycznym wyposażeniem. Kolekcja Nikoi to płytki ceramiczne o matowym wykończeniu powierzchni oferowane w wielu formatach od klasycznych kwadratów i prostokątów dostępne w wymiarach 10x59,3 cm, 51,9x59,9 cm, 19,4x120 cm, 60x120 cm i 120x120 cm. Kolekcja składa się z płytek Verbier-R Pulido, Kiruna-R Pulido,Macao-R, Matira-R i Nikoi-R.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij