Menu

Kategorie

Kolekcja Swiss

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Swiss

Płytki Swiss to biała płytki gresowe typu calacata. Są to płytki imitujące naturalny biały marmur.  Swiss to płytki gresowe polerowane o białej powierzchni na której widać szare przeżylenia i smugi. Elegancka, ponadczasowa i klasyczna płytka która będzie pasowała do każdej aranżacji wnętrza. Jest to idealna propozycja płytki do salonu, płytki do łazienki czy płytki do kuchni. Szczególnie spektakularnie płytki te wyglądają na dużych powierzchniach, gdzie widać w pełni piękno naturalnego marmuru. Są to płytki o uniwersalnym zastosowaniu, można ich użyć jako płytki podłogowe i płytki ścienne. Płytki Swiss produkowane są na gresowym podkładzie w dwóch różnych formatach 60x60 i 60x120, są one rektyfikowane i mają 6 różnych wzorów.

Zastosowanie - gres poler:  płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki na taras, płytki do altanki, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij