Menu

Kategorie

Kolekcja La Mine

Ilość: 87

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 87

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia

Kolekcja La Mine

Kolekcja La Mine z hiszpańskiej fabryki Arcana to płytki na podkładzie gresowym imitująca kamień. Są to płytki mrozoodporne, rektyfikowane o matowej powierzchni i wysokimi parametrami technicznymi. Dostępne wymiary całej kolekcji to 60x120cm, 80x80cm, 60x60cm, 30x60cm 30x30cm. Kolekcja La Mine składa się z gładkich płytek imitujących kamień czy beton Lens i płytek dekoracyjnych Marles i Auchel, jak i płytek typu Mosaika Arques i Avelin. Lens to płytki dużego formatu posiadające matową powierzchnie i klasę ścieralności IV jak i powierzchnie antypoślizgową R10, można je stosować wewnątrz na ścianach czy podłodze jak i na zewnątrz gdyż są mrozoodporne. Dekory Marles i Auchel posiadają również IV klasę ścieralności, są mrozoodporne i matowe z wzorem geometrycznym w stylu patchwork. Są to płytki gresowe do stosowanie na wewnątrz jak i na zewnątrz jak okładzina podłogi czy ścian. Cała kolekcja jest utrzymana w kolorach szarych, brązu i bieli, barwy są cieniowane z przetarciami na powierzchni co pokreśla naturalny wygląd. Dostępne kolory to: Sand, Ceniza, Cobre, Niquel i Plomo.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytka na balkon, płytka na taras, płytka chodnikowa.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij