Menu

Kategorie

Kolekcja Allmarble

Ilość: 156

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 156

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia

Kolekcja Allmarble

Kolekcja Allmarble to płytki imitujące marmur włoski i kamień naturalny produkowana z gresu. Jest to kolekcja eleganckich ponadczasowych płytek wiernie oddających piękno naturalnego marmuru i kamienia, który stał się na powrót hitem dla architektów w aranżacji wnętrz. Jest to propozycja płytek marmuropodobnych włoskich o satynowym i błyszczącym wykończaniu w kolorze białym, brązowym, szarym i czarnym. Ponadto kolekcja uzupełniona jest o płytki dekoracyjne tzw. Decoro i mozaiki. Płytki Allmarble mają bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne o powierzchni gładkiej i strukturalnej 3D. Są to płytki imitujące marmur dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kafle Allmarble pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem. Kolekcja Allmarble to płytki gresowe o satynowym i połyskowym wykończeniu powierzchni oferowane w wielu formatach od klasycznych kwadratów, prostokątów i heksagonów. Kolekcje dostępne są w wymiarach 75x120cm, 60x120cm, 40x120cm, 30x120cm, 90x90cm, 75x75cm, 60x60cm, 30x60cm, 30x30cm, 15x30cm i 15x15 cm. Dostępne kolory to: Allmarble Altissimo, Allmarble Calacatta Extra, Allmarble Capraia, Allmarble Elegant Black, Allmarble Frappuccino, Allmarble Golden White, Allmarble Imperiale, Allmarble Lasa, Allmarble Pulpis, Allmarble Raffaello, Allmarble Saint Laurent, Allmarble Sodalite Blu, Allmarble Statuario i Allmarble Travertino.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij