Menu

Kategorie

Kolekcja Riga

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Riga

Kolekcja Riga to płytki produkowane na podkładzie czerwonym o matowej powierzchni o formacie 45x45cm. Płytki możemy stosować na podłodzie czy ścianie ale neleży pamiętać iż nie są mrozoodporne. Oferowane są dwóch wersje glazury: pierwsza to imitujące beton płytki w kolorze szarym a druga to wzorzyste w stylu Patchwork. Kafle są bardzo piękne na jedną płytke składają się cztery motywy o nietypowym kształcie z zaokrągleniami. Kształty przypominają obwód ornamentu i pasują do stylu klasycznego, rustykalnego ale poprzez kolorystykę i wzornictwo tworzą ciekawy kontrast z nowoczesnym wyposażeniem. Dostępne koloy to: Riga Concrete i Riga Patchwork.

 Zastosowanie: płytka ścienna, płytki podłogowe, płytka podłogowam, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do biura, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij