Menu

Kategorie

Kolekcja Havana/Fez/Barcelona/Norfolk

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Havana/Fez/Barcelona/Norfolk

Odkryj idealne połączenie tradycji i innowacji w każdym egzemplarzu tych kolekcji, dodając charakterystyczny akcent do swojego otoczenia. Najnowsze kolekcje płytek hydraulicznych, w formacie porcelany 44x44 cm z przycięciem 22x22 cm, na nowo interpretują urok ręcznie robionych płytek. Pięć urzekających wzorów w różnych odcieniach, w tym Barcelona White, Fez Blue, Havana Burgundy i Norfolk Black, zapewniają wszechstronność i nowoczesny styl. Łącząc historyczną estetykę z nowoczesnym rzemiosłem, te wyjątkowe płytki tworzą przyjazne i współczesne przestrzenie. Płytki gresowe są mrozoodporne o satynowej powierzchni i przeznaczone do stosowania na podłodze czy ścianie. Wysokie parametry techniczne i szeroka gama kolorystyczna pozwalają na ich wykorzystanie zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzach mieszkalnych jako płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salon jak i w obiektach użyteczności publicznej, typu kawiarnie, restauracje, hotele czy powierzchnie biurowe. 

Zastosowanie - płytki gresowe - płytki podłogowe i płytki ścienne: płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do salonu, płytki do altanki, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij