Menu

Kategorie

Kolekcja Concept

Ilość: 22

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 22

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Concept

Kolekcja Concept z fabryki Baldocer to płytki gresowe imitujące kamień naturalny czy beton w kolorze kremowym, szarym i czarnym. Płytki gresowe są mrozoodporne, rektyfikowane i posiadają matową, antypoślizgową powierzchnię. Wysokie parametry techniczne płytek z kolekcji Concept pozwalają na ich wykorzystanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej jak również na zewnątrz. Płytki Concept dostępne są w pięciu formatach 260x120cm, 120x120cm, 60x120cm, 60x60cm i 30x90cm. Obok bazowych gresów Concept oferowany jest w wersji klasycznej kafli ściennej i dekorze trójwymiarowym. Kolekcja Concept to płytki, które możemy wykorzystać zarówno w aranżacji wnętrz nowoczesnych, industrialnych jak i klasycznych a nawet rustykalnych. Połączenie z elementami drewna daje możliwość stworzenia wnętrza uniwersalnego i ponadczasowego. 

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytka na taras, płytka na balkon, płytka na chodnik. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij