Menu

Kategorie

Kolekcja Florence

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Florence

Kolekcja Florence z fabryki Baldocer to płytki gresowe imitujące kamień naturalny w jasnej delikatnej kolorystyce bieli, beżu i szarym. Płytki gresowe są mrozoodporne, rektyfikowane i posiadają matową, antypoślizgową powierzchnię R9. Wysokie parametry techniczne płytek z kolekcji Florence pozwalają na ich wykorzystanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej jak również na zewnątrz. Płytki Florence dostępne są w trzech dużych formatach 260x120cm, 120x120cm i 60x120cm. Kolekcja Florence to płytki, które możemy wykorzystać zarówno w aranżacji wnętrz nowoczesnych, industrialnych jak i klasycznych a nawet rustykalnych. Połączenie z elementami drewna daje możliwość stworzenia wnętrza uniwersalnego i ponadczasowego. 

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytka na taras, płytka na balkon, płytka na chodnik. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij