Menu

Kategorie

Kolekcja Studio

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Studio

Kolekcja Studio to płytki produkowana z gresu o matowej powierzchni imitująca beton. Kolekcja w kształcie heksagonu o wymiarze 20x24 cm dostępna jest w czterech kolorach Studio Grey, Studio Sea, Studio Black i Studio Ivory. Gres jako podkład produkcyjny jest bardzo trwałym i mrozoodpornym materiałem dlatego możemy stosować kafle z kolekcji Studio wewnątrz jak i na zewnątrz wg własnego uznania na podłodze a nawet na ścianie. Studio jest świetną alternatywą w stosunku do standardowych kształtów płytek wraz z cieniowaną powierzchnią idealnie sprawdza się w miejscach mocno uczęszczanych. Kolekcja Studio pasuje świetnie do płytek ściennych Bloom gdyż posiadają identyczną kolorystykę. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij