Menu

Kategorie

Kolekcja Tebas

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tebas

Kolekcja Tebas to płytki ścienne imitujące marmur o matowym wykończeniu. Dostępna jest w kolorze białym oferowana w dwóch dekorach jeden o geometrycznym wzorze drugi o falistym trójwymiarowym. Kolekcja utrzymana w stylu klasycznym oferowana w wymiarze 30x90cm o rektyfikowanych krawędziach. Te hiszpańskie płytki to niewątpliwie świetna alternatywa do płytek kamiennych lub imitujących beton. Są to płytki, które możemy wykorzystać we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych jak i industrial. Wyglądają bardzo naturalnie ożywiają każde wnętrze, a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Tajmahal to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeniach mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne czy jako płytki do salonu, jak i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do hotelu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij