Menu

Kategorie

Kolekcja Verona

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Verona

Nowoczesna propozycja z klasycznym akcentem to w skrócie opis kolekcji Verona. Zaktualizowaliśmy klasyczne formaty wzornictwa ceramicznego, takie jak sześciokąt, cegła czy ośmiokąt, o miękką, delikatną, kamienną powierzchnię. Rezultatem jest niezniszczalny klasyk, idealny do współczesnych przestrzeni. Kolekcja Verona to płytki małoformatowe o wymiarach 7,5x30cm, 15x25,9cm, 13,9x16cm, 20x20cm i 15x25,9 cm. Verona ma być głównym bohaterem przestrzeni, dzięki swojej palecie utrzymanej w bieli i szarości jak i wspaniałej, pełnej osobowości, cieniowanej powierzchni. Klasyczne formaty jak cegiełka Verona, romb Verona Rombo, heksagon Verona Hexagon i ośmiokąt Verona Octagon, które pozwolą Ci stworzyć niepowtarzalną przestrzeń. Kolekcja produkowana na białym podkładzie o matowych powierzchniach. Są to klasyczne płytki które cieszą się stosowaniem w kuchni, łazience, przy barze i kafejce a nawet w pomieszczeniach publicznych jak restauracje i hotele. Klasyczne kafle pasują do każdego stylu i wyposażenie, możemy je kombinować z drewnem, metalem i szkłem. Dostępne kolory w Ape Łazienki to siedem pastelowych odcieni: Verona White, Verona Grey, Verona Hexagon White, Verona Hexagon Grey, Verona Rombo White, Verona Rombo Grey, Verona Oktagon White i Verona Ocatgon Grey, jako uzupełnienie ostatnich Taco Firenze Black 3,8x3,8cm. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij