Menu

Kategorie

Kolekcja Toile

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Toile

Kolekcja Toile składa się z płytek ściennych w kształcie klasycznym kwadratowym o rozmiarze 15x15cm produkowane na czerwonym podkładzie. Kafle dostępne są w kolorystyce białej, kremowej, szarej i niebieskiej o błyszczącej powierzchni. Kolekcja jest poszerzona o płytki dekoracyjne z motywami kwiatów lub delikatnym wzorem geometrycznym. Przewidziane są również listwy wykończeniowe ozdobne Listelo Toile dostępne w podstawowych kolorach Blanco, Azul, Crema i Gris . Zastosowanie ich jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu np. w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku. Płytki na podkładzie czerwonym mają uniwersalne zastosowanie, mogą być układane w każdym wnętrzu na ścianie. Dostępne kolory kolekcji to: Toile Blanco, Toile Azul, Toile Crema, Toile Gris, Base Decor Toile Flor-I, Base Decor Toile Flor-2, Base Decor Toile Arabesco, Base Decor Toile Rayas, Decor Toile Flor -4, Decor Toile Flor-3, Decor Toile Platos i Decor Toile Flor-3 Mural

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij