Menu

Kategorie

Kolekcja Ardesia Stone

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Ardesia Stone

Ardesia o klasycznym wyglądzie i intensywnym charakterze powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb projektantów i architektów. Jest to kolekcja klasycznych płytek gresowych imitujące kamień i łupek o lekko nierównej powierzchni. Ardesia oferowana w czterech kolorach beżu, perłowym i szarości dostępna w praktycznych formatach 60x120, 60x60 i 30x60. Cała kolekcja dostępna jest o antypoślizgowej powierzchni R9, dla użytku zewnętrznego służą płytki na balkon i taras o formacie 60x60 cm z powierzchnią antypoślizgową  R11. Kafle Ardesia przeznaczone są do wnętrza nowoczesnego, klasycznego, rustykalnego czy industrial. Wyglądają bardzo naturalnie ożywiają każde wnętrze, a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Dodatkowym atutem w tej kolekcji są wykończenia m.in. stopnicy i stopnicy narożne z zaokrąglonym bokiem dostępne w poszczególnych rozmiarach od 30x60 i 30x120 cm, skontaktuj się z nami pod indywidualne zamówienie. Oferujemy modele: Ardesia Beige, Ardesia Gris, Ardesia Perla i Ardesia Pizarra.

 Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij