Menu

Kategorie

Kolekcja Tube

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tube

Kolekcja Tube Kolekcja płytek metalicznych z oferty włoskiej fabryki Imola. Nazwa kolekcji nawiązuje do jednego z elementów symboli wielkich metropolii,rur, instalacji podziemnych i naziemnych które tworzą ekosystem każdego dużego miasta, są jego krwiobiegiem, wyznaczając żywotny rytm metropolii. Nieustannie pełnia aktywną funkcję w ułatwianiu życia milinom mieszkańców miast. Dla Imoli Ceramika ten element krajobrazu stał się inspiracją do stworzenia nowego produktu, płytek ceramicznych w atrakcyjnym metalicznym stylu, którego wielki potencjał wynika z połączenia formatów, kolorów, wykończeń i elementów specjalnych przypomina niektóre nieodłączne elementy współczesnej przestrzeni miejskiej. Efektem tych działań jest projekt, który łączy w sobie podziemną wrażliwość i metropolitalną elegancję, poczucie doświadczenia i nienaganny styl, a także pasję do materiałów naznaczonych czasem i zamiłowanie do produktów uzyskanych w procesie odzysku. Bardzo ciekawym i stanowiącym dopełnienie tej kolekcji są płytki dekoracyjne Camden 60x120 i Bricklane 60x120 które imituja stare, naznaczone czasem i podniszczone ceglane ściany w opuszczonych budynkach.
Na kolekcję Tuba składają się płytki gresowe w 4 wersjach kolorystycznych, białe, brązowe, czarne i szare. Płytki oferowane są w formatach 60x60, 60x120, 120x120 i 260x120. Płytki gresowe 120x260 120x120 i 60x120 produkowane są w wersji slim o grubości 6,5 mm i w wersji klasycznej o grubości 10 mm.
Płytki gresowe Tube to odpowiedź na najnowsze trendy, gdzie metalizowane płytki stanowią główny element dekoracji wnętrz, są idealną propozycją do wnętrz nowoczesnych, loftów, otwartych wnętrz utrzymanych w stylu industrialnych. Ich uniwersalny charakter pozwala na wykorzystanie ich jako płytki podłogowe i płytki ścienne. Pod względem technicznym są to płytki mrozoodporne i barwione w masie odporne na ścieranie z klasą ścieralności PEI4. Płytki można układać zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i użyteczności publicznej, restauracjach, hotelach o średnim natężeniu ruchu..
Zastosowanie:
Płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki tarasowe, płytki, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij